Tamirat Tadilat İşleri

,

Su Tesisatı İşleri

,

Fayans / Seramik İşleri

,

Asma tavan işleri

,

Kartonpiyer işleri

,

Boya badana işleri

,

Parke silme cilalama

,

Amerikan kapı işleri

,

Çelik kapı işleri

,

Cam balkon işleri

,

Mutfak dolabı işleri

,

Banyo dolabı işleri

,

Vestiyer işleri

,
Gömme dolap işleri
,
Ray dolap işleri
,
Mantolama işleri
,
Gardrop işleri
,
Cephe kaplama işleri
, Parke uygulama işleri, Çatı yapımı işleri, Mermer işleri, Ahşap Merdiven işleri, Sıhhi yalıtım işleri, Alarm sistemi, Diafon sistemleri, Kombi işleri, Klima işleri, Uydu sistemleri, Isı yalıtım işleri, Pergule Çardak işleri, Kapı pencere doğrama, Güvenlik Sistemi, Asansör işleri, Elektrik Tesisatı işleri, Laminant Parke işleri, Paslanmaz Korkuluk, Alçıpan işleri,

Amerikan Kapı İşleri

Ankara Amerikan Kapı İşleri. Amerikan kapının yapımında ilk adım kapı çerçevesinin oluşturulmasıdır ki en önemli adımdır. Ahşap çerçeve oluşturuur ve kapının esas iskeleti budur. Bu çerçevenin belli bir genişlikten daha az olmaması gerekir.
“Eğer satın aldığınız kapı seri üretim ise, ölçüleri site uygun yapabilmek için bu kapıların kenarlarından kesilmektedir. Ve kapının çerçevesi incelmektedir. Bu yüzden hazır kapı almak yerine sizin için yapılmış kapıları tercih ediniz.”
İkinci adımda çerçevenin içine panel petekleri yerleştirilir. Bu petekler sağlam kağıtlardan yapılmıştır ve kapının içini tamamen doldurur. Sanıldığından çok daha dayanaklıdır.
Bu işlemlerin ardından sıradaki aşama presleme aşamasıdır. Amaç peteklerle dış paneli birbirine yapıştırmaktır. Preste özel tutkal kullanılır. Kullanılan bu tutkal amerikan kapı nasıl yapılırın en kilit cevaplarından biridir.  Tutkal kapının içinde kullanılan peteklerin tamamen sağlam bir yapıya kavuşmasını sağlar.  Yüksek sıcak, basınç ve tutkalın etkisiyle petekler kemikleşmektedir.
Presleme işleminden sonra artık son aşamaya gelinmiştir. Kapılar preslendikten sonra uygun ölçülerde ebatlanır ve ardından boyama işlemine geçilir.
Amerikan kapılar kesinlikle darbeye dayanıklıdır. Kullanılan peteklerin dayanıksız olduğunu ve darbelere karşı mukavemetsiz kalacağını düşünmeyiniz. İskambil kağıtlarını dizip üzerine çıkan insanları görmüşsünüzdür. O kağıt parçalarının bir insanı nasıl taşıyabildiğini görmek ilginçtir. Kullanılan petekler de mantık olarak aynı bu kapıtlar gibidir. Ama ondan defelarca daha sağlamdır.
 

Tamirat Tadilat İşleri
Amerikan Kapı İşleri

Referanslar

Amerikan Kapı İşleri

Resimler

keçiören düğün salonu keçiören toplantı salonu keçiören düğün salonları ankara düğün salonu keçiören nikah salonu ray dolap ankara mutfak dolabı ankara banyo dolabı ankara vestiyer ankara duvar ünitesi ankara gardrop ankara tv ünitesi ankara vestiyer duvar ünitesi tv ünitesi gardrop mobilya mobilya ankara bamya çorbası etli ekmek mevlana pide bıçak arası konya tandır kuzu tandır fotokopi makinası fotokopi web tasarımı ankara tercüme büroları tercüme ankara tercüme simultane tercüme fotokopi makinası kiralama fotokopi makinası satışı fotokopi makinası tamiri ev temizliği ofis temizliği nişan sandığı turizm web sitesi doğu ekspresi turu ev tadilatı