Tamirat Tadilat İşleri

,

Su Tesisatı İşleri

,

Fayans / Seramik İşleri

,

Asma tavan işleri

,

Kartonpiyer işleri

,

Boya badana işleri

,

Parke silme cilalama

,

Amerikan kapı işleri

,

Çelik kapı işleri

,

Cam balkon işleri

,

Mutfak dolabı işleri

,

Banyo dolabı işleri

,

Vestiyer işleri

,
Gömme dolap işleri
,
Ray dolap işleri
,
Mantolama işleri
,
Gardrop işleri
,
Cephe kaplama işleri
, Parke uygulama işleri, Çatı yapımı işleri, Mermer işleri, Ahşap Merdiven işleri, Sıhhi yalıtım işleri, Alarm sistemi, Diafon sistemleri, Kombi işleri, Klima işleri, Uydu sistemleri, Isı yalıtım işleri, Pergule Çardak işleri, Kapı pencere doğrama, Güvenlik Sistemi, Asansör işleri, Elektrik Tesisatı işleri, Laminant Parke işleri, Paslanmaz Korkuluk, Alçıpan işleri,

Paslanmaz Korkuluk

Ankara Paslanmaz Korkuluk Korkuluk denildiğinde birçok çeşit iş aklımıza gelir doğrusu bunların başında paslanmaz korkuluk,merdiven korkuluk,pleksi ve pirinç korkuluk modelleri aklımıza gelmektedir.  
Bina görünümüne geçmiş yıllara oranla daha fazla ihtimam gösteren firmalar ve şahıslar, fonksiyonel olduğu kadar, estetik ve şık bir görünüme sahip olan detaylara ayrıca dikkat etmeye başladılar. Merdiven, teras, kapı girişi, balkon ve pencerelere, doğabilecek zararlara karşı önlem almak ve güvenliği sağlamak amacı ile yapılan korkuluk ve küpeşteler, aynı zamanda uygulandığı alanlara prestijli ve dekoratif bir görünüm kazandırıyor.
Sektörümüzde yaşanan gelişmeleri ve son trandleri günü gününe takip ederek hızlı bir entegrasyon sağlayan firmamız, yeni nesil uygulamalara en kısa sürede hayat vermeye başlamaktadır. Klasikleşmiş model ve kalıpların yanı sıra müşterilere ve firmalara özel imalatlar gerçekleştiren firmamız, bayrak direği uygulamalarında da en iyi performansları sergilemektedir.
Metal Mühendislik paslanmaz çelik su depoları, paslanmaz çelik merdiven ve balkon korkulukları, ferforje, alüminyum korkuluk sistemleri, camlı korkuluk uygulamaları, panel kaplamalar yapmaktadır.
Merdiven Korkuluğu ve çatı korkuluğu olarak imal edilen bu sistemler; dekoratif ve estetik yapılarının yanı sıra, uzun ömürlü, kullanışlı, değişik renk ve model seçeneklerine sahip olan yapılara sahiptirler. Paslanmaz metallerden imal edilen ve uzun yıllar parlaklığını kaybetmeden hüküm süren Sebil paslanmaz korkuluk modelleri, boya istemeyen özelliği ile de kullanıcılarına ekstra masraf ve angarya çıkarmaz.
Sahip olduğu deneyimli kadrosu ve işine gönül veren kurucularıyla firmamız, müşterileri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile kaliteli, sorunsuz ve zamanında teslimat ilkelerine özen göstererek pazarlama ve montaj sonrasında da hizmet devamlılığı sağlayarak doğacak sorunlara karşı malzeme ve işçilik garantisi sunmaktadır. Özel üretim camlar ve özel lazer kesimli paslanmaz malzeme kullanılarak tüm bina girişleri için paslanmaz sacak üretimimiz vardır.a


Tamirat Tadilat İşleri
Paslanmaz Korkuluk

Referanslar

Paslanmaz Korkuluk

Resimler

keçiören düğün salonu keçiören toplantı salonu keçiören düğün salonları ankara düğün salonu keçiören nikah salonu ray dolap ankara mutfak dolabı ankara banyo dolabı ankara vestiyer ankara duvar ünitesi ankara gardrop ankara tv ünitesi ankara vestiyer duvar ünitesi tv ünitesi gardrop mobilya mobilya ankara bamya çorbası etli ekmek mevlana pide bıçak arası konya tandır kuzu tandır fotokopi makinası fotokopi web tasarımı ankara tercüme büroları tercüme ankara tercüme simultane tercüme fotokopi makinası kiralama fotokopi makinası satışı fotokopi makinası tamiri ev temizliği ofis temizliği nişan sandığı turizm web sitesi doğu ekspresi turu ev tadilatı