Tamirat Tadilat İşleri

,

Su Tesisatı İşleri

,

Fayans / Seramik İşleri

,

Asma tavan işleri

,

Kartonpiyer işleri

,

Boya badana işleri

,

Parke silme cilalama

,

Amerikan kapı işleri

,

Çelik kapı işleri

,

Cam balkon işleri

,

Mutfak dolabı işleri

,

Banyo dolabı işleri

,

Vestiyer işleri

,
Gömme dolap işleri
,
Ray dolap işleri
,
Mantolama işleri
,
Gardrop işleri
,
Cephe kaplama işleri
, Parke uygulama işleri, Çatı yapımı işleri, Mermer işleri, Ahşap Merdiven işleri, Sıhhi yalıtım işleri, Alarm sistemi, Diafon sistemleri, Kombi işleri, Klima işleri, Uydu sistemleri, Isı yalıtım işleri, Pergule Çardak işleri, Kapı pencere doğrama, Güvenlik Sistemi, Asansör işleri, Elektrik Tesisatı işleri, Laminant Parke işleri, Paslanmaz Korkuluk, Alçıpan işleri,

Koltuk Döşeme Tamiratı

Eski mobilyalarınızı yenilemede ya da yeni bir mobilya ihtiyacında en hesaplı ve doğru yol hazır koltuk takımı satın almak yerine koltuk döşeme işlemi yaptırmaktır. 

Her model koltuk, berjer, jozefin, kanepe, çekyat, sandalye ve koltukların koltuk döşemesi yüzlerinin değişimi, model değişimi, tamiri ve isteğe göre özel yeni üretim yapılmaktadır.

Koltuk döşemede kullandığımız bazı kumaş çeşitleri şöyledir; kadife, keten, kadife, şönil, pamuklu keten görünümlü şönil vb. Firmamız kumaş olarak sektörün en önde gelen kaliteli markalarını kullanmaktadır.

Atölyemizde kullandığımız tüm malzemeler TSE ve Avrupa Standartları (CE) kalite belgelidir. Özel tasarım mobilyalarınız sizler için en kaliteli ve hesaplı biçimde imal edilir.

 
Tamirat Tadilat İşleri
Koltuk Döşeme Tamiratı

Referanslar

Koltuk Döşeme Tamiratı

Resimler

keçiören düğün salonu keçiören toplantı salonu keçiören düğün salonları ankara düğün salonu keçiören nikah salonu ray dolap ankara mutfak dolabı ankara banyo dolabı ankara vestiyer ankara duvar ünitesi ankara gardrop ankara tv ünitesi ankara vestiyer duvar ünitesi tv ünitesi gardrop mobilya mobilya ankara bamya çorbası etli ekmek mevlana pide bıçak arası konya tandır kuzu tandır fotokopi makinası fotokopi web tasarımı ankara tercüme büroları tercüme ankara tercüme simultane tercüme fotokopi makinası kiralama fotokopi makinası satışı fotokopi makinası tamiri ev temizliği ofis temizliği nişan sandığı turizm web sitesi doğu ekspresi turu ev tadilatı