Tamirat Tadilat İşleri

,

Su Tesisatı İşleri

,

Fayans / Seramik İşleri

,

Asma tavan işleri

,

Kartonpiyer işleri

,

Boya badana işleri

,

Parke silme cilalama

,

Amerikan kapı işleri

,

Çelik kapı işleri

,

Cam balkon işleri

,

Mutfak dolabı işleri

,

Banyo dolabı işleri

,

Vestiyer işleri

,
Gömme dolap işleri
,
Ray dolap işleri
,
Mantolama işleri
,
Gardrop işleri
,
Cephe kaplama işleri
, Parke uygulama işleri, Çatı yapımı işleri, Mermer işleri, Ahşap Merdiven işleri, Sıhhi yalıtım işleri, Alarm sistemi, Diafon sistemleri, Kombi işleri, Klima işleri, Uydu sistemleri, Isı yalıtım işleri, Pergule Çardak işleri, Kapı pencere doğrama, Güvenlik Sistemi, Asansör işleri, Elektrik Tesisatı işleri, Laminant Parke işleri, Paslanmaz Korkuluk, Alçıpan işleri,

Ahşap Ev Yapımı

Sürdürülebilir ve en eski yapı malzemelerinden biri olan ahşap tabiatın bizlere sunduğu en doğal malzemedir. Ahşabın bir yapı malzemesi olarak kullanılması, bizim için ve gelecek nesiller için sağlıklı bir yaşam ortamı sağlamaktadır. Bu yönüyle ahşap uzun bir geleneğe sahiptir. Enerji verimliliği, sağlıklı yaşam ortamı, inşaat süresinin kısa olması ve uygun fiyat avantajları ahşabı dünyanın her yerinde popüler ve hobi hale getirmiştir. Ahşabın benzersiz bir görünüm ve his sağlayan dokusu çok çeşitli stil ve renklerde yapılar oluşturmamıza olanak verir. Ahşap yapılar titiz bir planlama süreci ve kaliteli üretim sisteminin kullanılmasıyla farklı şekillerde karakterize edilir. Ahşap çok güçlü bir materyal ve çok yönlü bir malzemedir. Bu nedenle birçok aile ve işyeri için tercih edilen bir seçimdir. 

Yapı Malzemesi Olarak Ahşap
Kütük, odun, ahşap ve kereste gibi doğal yapı malzemelerini yüksek üretim performansı ile birleştirerek üstün kaliteli ve işinde uzman ustalarımız ile ahşap yapılar üretmekteyiz. Hayatın her alanında ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayan, mükemmel tasarım özelliklerine sahip ahşap yapılarımız teknolojik yeniliklerle donatılmıştır. İster kendiniz hayal edin, ister işi uzman mimarlarımıza bırakın, ailenizin büyüklüğüne veya endüstriyel gereksinimlerinize göre bir ahşap çözümü mutlaka bulacaksınız.

Ahşap, inşaat malzemelerine göre daha sağlıklı ve ekonomiktir. Kullanım alanı kısıtlı araziler için elverişli olan ahşap prefabrik evler, ahşap konteyner evler ve ahşap bungalov evler günlük kullanımların yanı sıra ticari yaşamın da beklentilerini karşılamaktadır. Hayranlık uyandıran modern tarzda yada rustik görünümlü ahşap evler, kütük evler ve lüks ahşap villalar, ahşabın estetik dokusu ile zenginleştirilmiş yaşam alanlarıdır. Ahşap ofisler, firmalar, ahşap kabinler, ahşap güvenlik kulübeleri üretimlerimizle işletmelere farklı hizmetler vermekteyiz.
Tamirat Tadilat İşleri
Ahşap Ev Yapımı

Referanslar

Ahşap Ev Yapımı

Resimler

Ahşap Ev Yapımı Ahşap Ev Yapımı
keçiören düğün salonu keçiören toplantı salonu keçiören düğün salonları ankara düğün salonu keçiören nikah salonu ray dolap ankara mutfak dolabı ankara banyo dolabı ankara vestiyer ankara duvar ünitesi ankara gardrop ankara tv ünitesi ankara vestiyer duvar ünitesi tv ünitesi gardrop mobilya mobilya ankara bamya çorbası etli ekmek mevlana pide bıçak arası konya tandır kuzu tandır fotokopi makinası fotokopi web tasarımı ankara tercüme büroları tercüme ankara tercüme simultane tercüme fotokopi makinası kiralama fotokopi makinası satışı fotokopi makinası tamiri ev temizliği ofis temizliği nişan sandığı turizm web sitesi doğu ekspresi turu ev tadilatı